Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

A = Star Alliance
S = SkyTeam
O = One World

0 Citovat

*A?

0 Citovat

ITAble, 1x?

0 Citovat

Specialne pre lenivych smiley PRG-C3 za 205 Eur

0 Citovat

Né, že by to bylo nějaké předsevzetí donového roku, ale prostě mě to zajímá a tak bych se chtěl v rámci sebevzdělávání někoho zeptat, jestli by si třeba neudělal na mě čas v Ostravě, nešel se mnou na pivo / kafe a nevtáhl mě do problematiky FD?

čtu o tom, projíždel jsem si nějaké vlákna, ale chtěl bych se to i trochu naučit nebo dostat nějaké rady a tak si o tom pokecat.

NTB bych vzal, útratu bych zaplatil.

Díky

0 Citovat

velka sanca, viacero C2-C4 funguje v pohode...

0 Citovat

Lidi, je nějaká šance najít letenku C2-C4 (do Brazílie, případně Peru) s fuel dumpingem? Zatím, ať hledám, jak hledám, tak nic. Nejnižší jsem našel s Deltou z MXP do Ria za 412 EUR (už není aktivní). Vůbec akčních letenek do tohoto kouta světa příliš nebývá a nejlevnější letenky z Prahy tam vychází na 14k za ideální konstelace hvězd a vzhledem k tomu, že tam potřebuji/chci ještě GIG-IGU, který v tom období zatím neklesá pod 200 USD (a létají ho na 99% tzv. nízkonákladovky), tak hledám, jestli to půjde ještě trochu stlačit.

Chci tam na podzim. Mám čekat a hledat nebo těch 14k z Prahy už těžko něco trumfne?

0 Citovat

Jasný, to dá rozum, než 2 hodiny v Y, tak radši půl dne v autě smiley

0 Citovat

Hele, pokud to není PRG, tak mi to za námahu asi nestojí smiley i když *A zní dobře, tam mi pár mil chybí.

0 Citovat

dlhsie tu je ticho, tak to ozivim, C2-C3 90 Eur, a trochu aj poradim, *A smiley

0 Citovat

Jezdec z C3 na E4 . smiley Slušná kryptořeč.

0 Citovat

Neví někdo jestli existuje nějaký fungující 3x na AB? Případně 1x v C3 nebo C4 smiley

0 Citovat

A to má byť novinka? smiley

0 Citovat

EK vypouští 100% na 1x s PR... ale nedokážu najít rozumnou cenu přeletu smiley

0 Citovat

Funguje ještě 3x na cestu VIE-"JAR" kolem 200e?

0 Citovat

zkus to rovnou treba na Expedii. Stalo se mi ze na expedii mi kombinaci našla ale matrix ne smiley

0 Citovat

zkousim, zkousim, ale neco asi delam blbe smiley mam potencialni candidate fare ale kdyz pak tu kombinaci zadam v matrixu do multi-city, tak mi to nenabizi nic s tim GA letem (?)

0 Citovat

Vyzkoušej smiley šance veliké...

0 Citovat

v kvetnu mame v planu prelet DPS-LOP s GA, nemel by nekdo prosim tip jestli to jde pouzit jako 1x pro nejakou dalsi dovcu treba na podzim? smiley

0 Citovat

hmm, ale do LHR nelieta ziaden Star Aliiance z PRG....

0 Citovat

Pokud je tam stop v LHR, tak to možná mám smiley Potřeboval bych další nápovědu nebo přítele na telefonu smiley

0 Citovat

Aha, já myslel, že to je skrytí identity britských aerolinek

0 Citovat

*A – Star Alliance (specifická pro rychlé nasbírání mil na status k salónkům)

0 Citovat

To je kryptořeč smiley Hvězdička je druhé písmeno abecedy?

0 Citovat

Těch 50% dolů znělo fajn, 30% z reálné ceny už moc ne... Ale vzhledem k *A by mě to stále zajímalo smiley

0